23 ROKOV S VAMI

23 ROKOV V HRE

23 Rokov s vami

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Naše produkty

She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.

23 rokov v hre.

Viac ako

Risus suspendisse a orci penatibus a felis suscipit consectetur vestibulum sodales dui cum ultricies lacus interdum.

One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin. He lay on his armour-like back, and if he lifted his head a little he could see his brown belly, slightly domed and divided by arches into stiff.

Dictumst per ante cras suscipit nascetur ullamcorper in nullam fermentum condimentum torquent iaculis reden posuere potenti viverra condimentum dictumst id tellus suspendisse

Developed by Xtemos Studio @ 2021.
1999

 Celý príbeh sa začal písať pred 23 rokmi v meste Levice

Zakladateľ a majiteľ v jednej osobe Branislav Kondrčík mal víziu ktorú postupne vyšperkoval až do dnešnej podoby. Do jednej z najlepších športových špeciálok na Slovensku. Na začiatku obchod začínal predajom športového oblečenia. 1.3.1999 sa otvorila predajňa s oblečením značky BUDMIL. Malý obchodík na cca 60m2 si na seba zarábal a postupne sa naskytol priestor na rozšírenie sortimentu.

2007

Vývoj predajne sa postupne profiloval na kolektívne športy a najmä futbal

 V tomto období už obchod niesol názov FUTBALSHOP. Dôležitou etapou v napredovaní bolo spustenie sekcie výroby potlače, kde už bola nutnosť prejsť do nových priestorov na Mlynskej ulici v Leviciach o rozlohe cca 200m2.  Futbalshopu sa týmto krokom otvorili nové možnosti a poctivou prácou, skvelým prístupom si získavala čoraz viac fanúšikov.

2017

 Otvorenie futbalovej špeciálky v Bratislave

V tomto období už nikto nemal pochybnosti, že Futbalshop je oprávnenou jednotkou na trhu. Prevádzka v Bratislave spĺňala všetko čo sa od nej očakávalo. Rodinná atmosféra, bezkonkurečný servis. Zákazníci si nachádzali cestu do predajne nielen za účelom nákupu, vo Futbalshope sa vytvárali aj nové kamarátstva.

2020

Futbalshop ako overená značka prešla pod krídla R-Gol

Tak ako sa trh rozrastal tak sa aj ďalšie kroky predajňe v Bratislave museli posunúť na vyšší level. Bratislavská predajňa sa tak pridala do rodiny špičkovej siete R-Gol Europe. Obe prevádzky mali jasne stanovený koncept, R-Gol ponúkal a stále ponúka špičkový servis pre futbal, prevádzka v Leviciach ktorá niesla názov Teamwear - Futbalshop, bola zameraná najmä na potlač dresov a výrobu fan predmetov.

2022

Nová identita v Leviciach.

Nákup a využívanie nových technológií spôsobil veľký nárast dopytu po našich produktoch. V súčastnosti má prevádzka v Leviciach 12 zamestnancov, ktorý pracujú v priestoroch cca o rozlohe 600m. Kedže čoraz viac nás navštevovali aj zákazníci z iných športových odvetí, po 23 rokoch existencie nastal čas, spraviť krok daľej. Nová značka ELVÉSPORT združuje všetky populárne športy, ich vybavenie a samozrejme kvalitný servis.

Náš tím

Branislav Kondrčík

Roman Chmelo

OBJEDNÁVKY

Monika Chmelovicsová

OBJEDNÁVKY / ÚČTOVNÍCTVO

Štefan Víg

GRAFIK

Jana Frajková

PREDAJCA

Viliam Rakica

VÝROBA

Karolína Agárdyová

VÝROBA

Ivan Seneši

VÝROBA

Anna Nováková

VÝROBA

Martin Dudáš

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Jakub Švirik

OBJEDNÁVKY

Jakub Víglaš

GRAFIK

Maťka

Print manager